З авіацією пів століття. Вітаємо з ювілеєм Ільківа Бориса – творця музею авіації нашого аеропорту.

Published on May 11, 2017

Ільків Борис Миронович, художник-макетник Чернівецького музею авіації та космонавтики

11.05.2017 виповнюється 50 років Ільківу Борису Мироновичу, ентузіасту авіації, художнику-макетнику Чернівецького музею авіації та космонавтики, людині, яка власноруч створила багатопланову експозицію з історії авіації, в якій, зокрема, представлені практично всі типи повітряних суден, котрі літали над нашим містом з моменту створення Чернівецького аеропорту, колекцію ракетної та наземної техніки з початку космічної ери та багато, багато інших цікавих моделей та макетів.

Надзвичайно цікава експозиція була розроблена ним для нашого аеропорту, вона вже декілька років поспіль радує відвідувачів. Що й казати, всі хто мав нагоду ознайомитися з його маленькими  витворами мистецва, були просто у захваті.

Борис з дитинства «захворів» авіацією, першу модель літака зібрав у 5 років. Постійний учасник та неодноразовий призер міжнародних та республіканських конкурсів історико-технічного стендового моделювання. Співавтор книги «Небо над Чернівцями», яка була видана у 2008 році до 75-річчя КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці».

Колеги та друзі про ювіляра відзиваються так: “Він надзвичайно скромний та безкорисливий, це людина, на допомогу якої завжди можна розраховувати,  Має великі творчі плани та задуми із створення нових експозицій. Його моделі й макети можуть бути прикрасою будь-якого музею, підприємства, організації або вищого навчального закладу, які так чи інакше мають відношення до авіації та космонавтики, а також технологій, що використовуються в зазначених галузях”.

Бажаємо Борису Мироновичу втілення всіх задумів і мрій, незмінного завзяття, здоров’я та довгих років життя.

З повагою колектив КП “МА “Чернівці”

Skip to toolbar