ВІТАЄМО ЗЕБАЧИНСЬКОГО ПЕТРА ГЕОРГІЙОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ!

Published on January 03, 2020

Весь колектив КП “Міжнародний Аеропорт “Чернівці” ім. Леоніда Каденюка” вітає заступника директора з наземного забезпечення польотів Зебачинського Петра Георгійовича з 60-річчям.

Пан Петро важливий гвинтик в механізмі нашого аеропорту. За роки роботи він встиг заслужити повагу та любов серед колег, рідних та друзів. Невтомний, відповідальний працівник. Вірний товариш і просто щира й привітна людина — ось як відгукуються про нього усі ті, хто мав щастя зустрітися з ним на життєвому шляху.

Зебачинський Петро Георгійович працює в системі цивільної авіації України з 1981 року. Зарекомендував себе дисциплінованим і грамотним керівником. До виконання своїх функціональних обов’язків відноситься чесно і добросовісно.

У роботі вимогливий до себе і підлеглих. Користується авторитетом та повагою керівництва.

За добросовісне і сумлінне виконання своїх посадових обов’язків у 2008 році йому було присвоєно звання “Почесний працівник авіаційного транспорту України”.

Бере активну участь у громадському житті трудового колективу.

Друзі та колеги вітають Петра Георгійовича такими побажаннями:

Служба авіаційно-рятувального та протипожежного забезпечення польотів:

“Бажаємо прожити другу половину життя без аварій, пожеж та ремонтів. Дякуємо за Вашу підтримку та турботу.”

Колектив виробничо-диспетчерської служби (керівник Аврамич Сергій Федорович):

“Вітаємо з ювілеєм! Найголовніше в житті кожного з нас — здоров’я, тож бажаємо Вам і Вашим рідним бути здоровими. Решта все додається. Нехай Господь оберігає Вас від негараздів! Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних друзів, надійних друзів”.

Начальник служби забезпечення повітряних суден Кордяк Євген Володимирович:

Шановний Петро Георгійович! Вітаю з ювілеєм! Як колезі і другу хочу побажати побільше світлих наповнених яскравими подіями днів, міцного фундаменту — здоров’я, незламного бажання мріяти та отримувати насолоду від життя”

Служба авіаційної безпеки (керівник — заступник директора з авіаційної безпеки Віхтюк Віталій Вікторович):

У 60 років починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами й втішними вечорами. Я щиро вітаю з поважною датою і бажаю в повному здоров’ї й оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками й досягнутими успіхами, дорожити близькими й зігрівати своє серце любов’ю”

Колектив канцелярії:

Шановний Петро Георгійович! Від усієї душі вітаємо Вас з Днем народження і бажаємо втілення в життя всіх ваших честолюбних прагнень. Ви справедливий начальник, якого поважають підлеглі за професіоналізм та лідерські якості. Нехай любов, радість, розуміння завжди супроводжують Вас на життєвому шляху. Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних та важливих справах. Бажаємо Вам сили духу і припливу бадьорості щодня. Будьте міцним, як кава і мудрим, як справжній філософ. Натхнення Вам і відмінного стану душі!»

До усіх привітань приєднується директор КП “Міжнародний Аеропорт “Чернівці” ім. Леоніда Каденюка” Морський Борис Володимирович!

«В професійному сенсі бажаю нових звершень, а в особистому — незламного духу, ще раз здоров’я й оптимізму, що не підвладний часу і життєвим перипетіям!»

Skip to toolbar