Вітаємо з Днем Авіації!

Published on August 25, 2017

Шановні друзі!

Щиро вітаємо усіх, чия доля так чи інакше пов’язана з авіацією! Всіх, у кого авіація в серці. З професійним святом колеги – З Днем авіації  України!

Ми працюємо в одній із найважливіших і найпрестижніших індустрій сучасного світу. Рівень розвитку авіації – красномовний показник конкурентоспроможності країни, її економічної, технічної та наукової могутності.

В цей день висловлюємо слова вдячності всім, хто сприяв і продовжує сприяти нашому рідному Чернівецькому летовищу “ставати на крило”, після затяжного періоду негараздів та занепаду. Ми глибоко цінуємо професіоналізм та відданість справі усіх, хто весь цей час, незважаючи ні на що, підтримував “необхідні параметри польоту», щоб ми «набрали висоту»  після тривалого зниження. Завдяки такій наполегливій, творчій праці, постійному пошукові та новаторському підходові – ми знов відкрили небо над нашим містом для польотів, які поєднують нас зі світом.

Останній рік був складний і цікавий, ми вийшли з кризи і рухаємося вперед. І наша мета висвітлити Чернівці на всіх радарах світу. Щоб всі знали, Буковина – край з авіаційними традиціями!

Ще раз усіх авіаторів України вітаємо зі святом! Хай небо над нами завжди буде чисте і безхмарне. Ми впевнені, що ви і надалі забезпечуватимете процвітання вітчизняної авіації, зміцнюватимете її заслужений авторитет на світовому ринку.

Від усього серця зичимо міцного здоров’я, щастя, добробуту, підкорення нових висот на славу Батьківщини.

Спільними зусиллями!

З повагою. Б. Морський

КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці»

 

Skip to toolbar