ВІТАЄМО!!!12 липня аеропорт відзначає річницю співпраці з МАУ

Published on July 12, 2017

ПРЕС-РЕЛІЗ

Сьогодні, 12 липня, наш аеропорт відзначає річницю співпраці з авіакомпанією МАУ.

Рівно рік назад, повіривши в те, що нам під силу піднятися із занепаду, аеропорт урочисто зустрічав перший регулярний  рейс з  Києва.

Налагодити дану співпрацю було нелегко. Мало хто виявляв оптимізм на пропозицію роботи з підприємством, яке крім боргів, могло мало чим похизуватися. Однак, до цього моменту була проведена чимала діяльність і мені, як  керівнику, що очолив підприємство в ці складні часи,  приємно відзначити навіть не позитивну динаміку цієї діяльності, а реальний потужний результат спільних зусиль.

Проводилися численні зустрічі з міськими чиновниками, з депутатами всіх рівнів, представниками Державіаслужби та Мінінфраструктури, обговорювалися проблеми і перспективи. Врешті, за підтримки Міської ради, був проведений перший регіональний авіаційно-туристичний форум, на якому до вирішення проблем аеропорту залучилися і представники(фахівці та експерти), в тому числі і міжнародні, авіаційної сфери. В результаті такої наполегливості авіакомпанія МАУ виявила бажання до співпраці. Без перебільшень, це була, в буквальному сенсі, «рука допомоги потопаючому» підприємству.

Та попри думки скептиків, рейс зробив свою справу. На сьогодні їх уже два, крім того даний позитивний досвід зацікавив і інші авіакомпанії. Взимку була успішно проведена програма Чернівці-Хургада з авіакомпанією  Браво, як наслідок, зараз відпрацьовуємо програму Чернівці-Анталія з цим же авіаперевізником і цю співпрацю будемо продовжувати і розширювати в майбутньому. Крім того компанія МАУ запустила регулярний рейс Чернівці-Бергамо  і це лише початок! Тепер, маючи усі шанси стати прибутковим і успішним підприємством, важко повірити, що ще рік назад ми стояли на межі закриття.

Певні показники діяльності аеропорту наведені в таблицях нижче. Проте варто зазначити, що головне це навіть не економічні показники, а та атмосфера, в якій зараз живе і працює аеропорт.  Це атмосфера розуміння на всіх рівнях, як влади, так і суспільства, що діючий аеропорт – це стратегічне підприємство, завдяки наявності якого регіон має перспективи розвитку. Розуміння, що проблеми виходу аеропорту з кризового стану і забезпечення його стабільної роботи – це не разові «вливання коштів», а серйозна системна робота всіх рівнів. Коли на рівні депутатів Верховної ради України вирішуються питання сприяння у виділенні коштів на розвиток з державного бюджету, вирішенні на законодавчому рівні питань створення нових або модернізації існуючих аеродромних об’єктів навігаційного забезпечення, а на рівні депутатів міської ради знаходить розуміння і підтримку Програма розвитку аеропорту, то це і є приклад того, як можна знаходити порозуміння і спільну мову в інтересах громади, а крім того,  є надія, що і депутати обласної ради виявлять бажання самим серйозним чином конкретно долучитись до ініціатив своїх колег.

Тож вітаємо місто і наше підприємство з цією подією.

Висловлюю подяку колективу аеропорту – в першу чергу тим, хто у важкі часи не допустив повного руйнування інфраструктури. Приємно, що вперше за довгі роки ця подяка може набути форми матеріального заохочення.

Висловлюємо подяку авіакомпанії МАУ, яку теж щиро вітаємо. Сподіваємося, що подальша співпраця принесе процвітання і їм, і аеропорту, і жителям нашого міста.

З повагою

Директор КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці»

Б.Морський.

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ!

Інформація підготована прес-службою аеропорту.

Skip to toolbar