Сьогодні І команда професіоналів-рятувальників з Міжнародного аеропорту Чернівці імені Леоніда Каденюка «підставила плече»

Published on December 12, 2018

   

20 червня 2018 року була проведена перевірка  ДСНС України спільно з Державною авіаційною службою України Міжнародного аеропорту Чернівці щодо організації пошуково- рятувального забезпечення польотів, за позитивними результатами якої було зазначено ряд важливих моментів, а саме –  чітка взаємодія між службою аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення польотів аеропорту та Управлінням ДСНС України в Чернівецькій області. Тому регулярно проводяться  спільні навчання та тренування – ми завжди розраховуємо на професійну підтримку наших колег.

     Сьогодні І команда професіоналів-рятувальників з Міжнародного аеропорту Чернівці імені Леоніда Каденюка «підставила плече» своїм колегам і всьому місту. Дві пожежні машини, в тому числі і нова сучасна, придбана цього року за кошти громади, місткістю 11тон, своєчасно прибули до місця пожежі у центрі міста , укомплектовані бойовими екіпажами та необхідним обладнанням, заправлені паливом, повними резервуарами води та піноутворювача.   Рятувальники аеропорту пліч-о-пліч з своїми колегами, в тому числі і з комунальних підприємств, приймали участь у ліквідації пожежі, було подано більше 110 тон води.

       Завдяки   використанню внутрішніх резервів та професійній організації робочого процесу дана подія не вплинула на безпеку виконання регулярного рейсу.

      Наказом по підприємству, всі працівники аеропорту, задіяні у ліквідації пожежі були заохочені та отримали подяку.  Ми підтвердили – на нас завжди можна розраховувати, бо чужої біди не буває.

      Спільними зусиллями.

Директор Міжнародного аеропорту Чернівці імені Леоніда Каденюка. Морський Б.В.

   

Skip to toolbar