Привітання з днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Published on November 16, 2017

    Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання від нашого аеропорту з Вашим професійним святом!

В першу чергу вітаємо наших колег зі служб Радіотехнічних засобів та зв`язку аеропорту та служб Зв`язку навігації спостереження Украероруху!

 Ваша плідна і натхненна праця є запорукою спокою у небі і на землі. Саме ви є тією незамінною ланкою, без якої неможливе  пересування в повітряному просторі та існування аеропортної сфери вцілому.

Тому наші теплі, найшіріші вітання линуть сьогодні Вам!

Та окрім наших колег у сфері зв`язку трудиться ще чимало чудових людей. Адже важко собі уявити життя без радіо, телебачення та зв`язку взагалі! Без Вас неможливе інформування населення стосовно актуальних подій, що відбуваються у світі та в місті. Ви це важлива складова нашого з вами сьогодення. Пульс нашого буття б`ється завдяки вам! Ми живемо у період прогресивного розвитку інформаційних технологій – і саме ви безпосередні учасники і творці інформаційного процесу – ви збираєте, опрацьовуєте, розповсюджуєте інформацію.

Дякуємо Вам за об’єктивність, оперативність та  ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.

Бажаємо вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення від роботи.

Нехай Ваша праця приносить Вам радість та процвітання, а також розвиток галузі зв’язку нашої країни.

З повагою,

Директор КП МА “Чернівці”

Борис Морський

Skip to toolbar