ПРЕЗ РЕЛІЗ: Адміністрація та профспілковий комітет Комунального підприємства «Чернівецький міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка»

Published on March 19, 2019

У зв’язку з появою інформації щодо діяльності підприємства заявляємо наступне:

  1. Передвиборчі перегони призводять до спекуляцій щодо тривіальних, але важливих для роботи підприємства питань;
  2. Ні керівництво підприємства, ні профспілкова організація не намагаються впливати на політичні погляди працівників і не ставлять собі подібний вплив за ціль;
  3. Керівник підприємства діє виключно на підставі Статуту з метою забезпечення життєдіяльності підприємства та співпрацює з органами державної влади і місцевого самоврядування, їх представниками, не зважаючи на їх політичну або громадську позицію;
  4. Аеропорт і розвиток повітряного транспорту міста загалом не мають бути залежними від політичних конфліктів, а мають існувати виключно в інтересах громади.

Враховуючи вищевикладене, просимо представників засобів масової інформації обачливо підходити до підготовки матеріалів, які стосуються діяльності аеропорту, не намагатися представляти виробничі проблеми в «ракурсі» сторонніх інтересів та не політизувати їх.

 Розуміючи, що авіація є досить комплексною галуззю, де існує потреба детальних роз’яснень професіоналів щодо значної кількості питань, просимо представників медіа звертатися за відповідною інформацію до оприлюднення тих чи інших матеріалів. Зі свого боку керівництво підприємства зобов’язується надавати розгорнуті відповіді чи іншу допомогу необхідну для інформування громадськості.

З повагою

 Адміністрація та профспілковий комітет Комунального підприємства «Чернівецький міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка» 

Skip to toolbar