Перший рейс на Італію стартував успішно!

Published on April 29, 2017

Регулярні  рейси за маршрутом Чернівці-Бергамо-Чернівці, початок яких було заплановано  28 квітня 2017 року розпочалися успішно. Літак здійняв у небо 47 пасажирів о 22:55.  З  такою подією їх привітала авіакомпанія МАУ, а також мер нашого міста. Звісно, певне хвилювання відчували всі, крім того, в залі аеровокзалу панувала неабияка для нашого аеропорту метушня, адже о 21:55 прибув рейс з Києва – пасажирів було чимало, в тому числі, вперше для аеропорту і транзитних. Однак працівники аеропорту, митники, прикордонники, поліція, працювали злагоджено, тож обійшлося без непередбачуваних ситуацій. Перших пасажирів авіакомпанія привітала тортом і шампанським, хоча для них, певно і сам рейс був довгоочікуваним подарунком. Ні для кого не секрет, скільки буковинців мріяло про відновлення сполучення з Італією, що дозволить їм бачити своїх рідних і близьких частіше.

Зворотний рейс прибув о 4:28 ранку з 28-ма пасажирами на борту – також все по плану. На 30 квітня з Чернівців полетить 49 пасажирів, а  з Бергамо 31 квітня прибуде- 31 пасажир(станом на сьогодні). Відтепер рейси на Італію у два боки з чернівецького аеропорту виконуватимуться двічі на тиждень – 5 та 7 дні тижня (п’ятниця, неділя).

Щодо цін на квитки – то на це, часто задаване питання, відповідаємо:

– про ціни вам люб’язно розкажуть в касі аеровокзалу за тел: 0(372) 4-16-26; 0996392029

– відповідна інформація є на сайті авіаперевізника МАУ: бронювання онлайн.

Надалі сподіваємося, що даний рейс стане лише початком міжнародних регулярних рейсів. Нагадуємо, що ми беремо до уваги побажання наших пасажирів, щодо бажаних напрямків і робимо усе можливе, щоб втілити в життя мрії буковинців і гостей міста мати змогу потрапити з нашого аеропорту у будь-який куточок нашої планети. Сподіваємося незабаром порадувати вас новими рейсами.

Приносимо вибачення за можливі незручності в обслуговуванні – інфраструктура аеропорту, який тільки зараз починає виходити з кризового стану, подекуди не оновлювалася десятки років, і не завжди, м’яко кажучи, відповідає світовим стандартам.  Якщо багажне відділення для пасажирів, що відлітають міжнародними рейсами, хоч і без конвеєрних навантажувачів, проте облаштоване власними силами – то накопичувачі з багажним відділенням для пасажирів, що прилітають, відсутні.

Як показала практика обслуговування першого, за довгий час, міжнародного регулярного рейсу, з Києва прибуло більше двох десятків транзитних пасажирів, для яких, на жаль, в Чернівецькому аеропорту також не передбачено відповідних транзитних залів та належних умов.

На жаль, найближчим часом аеропорт, враховуючи існуючі істотні фінансові зобов’язання, не буде мати достатньо обігових коштів для приведення інфраструктури аеропорту до світових норм,  вимоги яких щорічно стають дедалі жорсткішими, в першу чергу до авіаційної безпеки та правил обслуговування авіаційної техніки та пасажирів.

Минулого року результатом підтримки аеропорту стало  зняття  обмеження на прийом літаків з низькорозташованими двигунами і придбання техніки та обладнання для обслуговування сучасних літаків, що в свою чергу, зробило аеропорт привабливим для авіакомпаній і дало змогу Чернівецькому аеропорту за результатами позитивної динаміки розвитку зайняти достойні позиції серед відповідних  аеропортів не тільки регіону, а і в масштабах країни і виправдати свій статус стратегічного для регіону об’єкта.

Тому маємо надію, що громада знайде можливість подальшої підтримки  створення такої інфраструктури для пасажирів аеропорту, яка достойна європейського міста.

Спільними зусиллями…

Skip to toolbar