Міжнародний День авіації та космонавтики!

Published on April 12, 2021

Шановні Друзі!
Щороку, 12 квітня світовою спільнотою відзначається    Міжнародний День авіації та космонавтики!
   Рівно 60 років тому, у цей день у 1961 році Юрій Гагарін першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин, що ознаменувало початок космічної ери. Люди здавна цікавилися таємницями Всесвіту, прагнули до незвіданих небес, мріяли про подорожі у космічному просторі. намагалися створювати літальні апарати. Розвиток авіації став відправною точкою для появи космонавтики – галузі, яка нині уособлює величезний каталізатор сучасної науки і техніки, безмежних обріїв для втілення найсміливіших інновацій. Багато видатних українських науковців та конструкторів зробили значний внесок у розвиток світової космічної науки.
    У 2018 році Міжнародному аеропорту «Чернівці» було присвоєно ім’я першого українського космонавта, видатного буковинця, Героя України Леоніда Каденюка.
Дуже символічною подією вважаємо те, що 12 квітня 2021 року КП “Міжнародний аеропорт “Чернівці” імені Леоніда Каденюка” разом з авіакомпанією “Мотор Січ” відновлюють авіасполучення зі столицею України – містом Київ. Ввечері очікуємо прибуття рейсу Київ (Жуляни)- Чернівці.

Skip to toolbar