Міжнародний аеропорт “Чернівці” вже може приймати літаки коду 4С

Published on February 08, 2017

Прес-реліз

«Міжнародний аеропорт «Чернівці» (надалі «МА «Чернівці») доносить до відома громадськості, що завдяки проведеному ремонту злітно-посадкової смуги (надалі ЗПС) та після проходження всіх офіційних процедур,  було знято обмеження на прийом/випуск літаків з низько розташованими двигунами. З 1.02.2017 р. головою Державіаслужби підписано новий додаток до сертифікату аеродрому, в якому встановлюється його придатність, за узгодженням з авіакомпаніями, приймати повітряні судна коду 4С.

Адміністрацією КП«МА «Чернівці» вже надіслані відповідні листи та повідомлення до авіакомпаній, які отримали дозволи на виконання рейсів з «МА «Чернівці». Найближчим часом будуть продовжені перемовини про можливість  вже цю весняно-літню навігацію розпочати на літаках типу А-319,  Ембраєр-190, 195,  Боїнг – 737 певних модифікацій, та інших типів літаків з відповідними характеристиками.

Враховуючи, що був проведений лише капітальний ремонт ЗПС, основною метою якого було відновлення пошкоджених ділянок, певні обмеження пов’язані з несучою спроможністю поверхні аеродромних покритів, все ж будуть мати місце. На майбутнє їх можна усунути тільки проведенням необхідної повної реконструкції аеродромного комплексу. Саме це дозволить приймати літаки нового покоління, в тому числі, ті що використовуються компаніями лоу-костерами. Наразі, рухаючись крок за кроком, колектив та керівництво робить усе можливе для максимальної безпечної експлуатації потужностей аеродромного комплексу,  у його нинішньому стані. На сьогодні нашими головними пріорітетами залишаються підтримка та розвиток аеропорту для міста та всього регіону, яка має здійснюватися лише з урахуванням   безпеки пасажирів. Висловлюємо вдячність всім, хто допомагає і з розумінням ставиться до існуючих проблем на цьому шляху.

З повагою

Директор КП «МА «Чернівці»

Морський Б.В.

Skip to toolbar