Кирилл Новиков: 2017-й рік для аеропортів України. Що нового? (ЦТС)

Published on April 25, 2017

За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Так, аеропорт “Львів” показав приріст у 51% (у порівнянні із І кварталом 2016). “Харків”, подаючи статистику кожного місяця, загалом рапортує про ріст у 60-70%.

“Бориспіль” зростає повільніше, але стає все більш помітним серед столичних повітряних воріт, посівши 3 місце в Європі за темпами зростання у минулому році. Після призначення генерального директора, аеропорт відрапортував про 32% приросту.

Аеропорт “Київ” в перегонах показників дійсно рекордсмен – звітує про приріст у 81%! До того ж, керівництво прийняло рішення про відкриття додаткового терміналу. Проте не треба забувати про заявлений поточний ремонт злітно-посадкової смуги, який зіпсує статистику за результатами 2017 року через зупинку у два тижні (а може й більше?).

Окрім традиційних аеропортів-ньюзмейкерів, триває інформаційна активність довкола аеропортів регіональних. Так нещодавній авіаційний форум у Чернівцях окреслив прогрес на практиці: поточний ремонт смуги дав можливість запустити чартерні рейси, а також відкрити другий регулярний (в Італію) і сертифікувати аеропорт на прийняття літаків із нижнім розташуванням двигуна. В перспективі – відкриття ще одного-двох регулярних рейсів. Можу лише схилити голову перед наполегливістю керівника летовища, який професійно виконує свою роботу. Проте не забуваємо: без реконструкції аеродрому подальший розвиток неможливий… читати далі джерело

Skip to toolbar