Загальнонаціональний тиждень пам’яті Леоніда Каденюка

Published on January 28, 2019

Загальнонаціональний тиждень пам’яті Леоніда Каденюка

З нагоди річниці від дня  народження Леоніда Костянтиновича Каденюка та з метою вшанування пам’яті першого космонавта незалежної України, Українське Молодіжне Аерокосмічне Об’єднання «Сузір’я» спільно з Українським аерокосмічним товариством та Радою з екологічної безпеки, а також за підтримки: Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна», Товариства «Знання» України,  Державного космічного агентства України, ініціювали проведення загальнонаціонального тижня пам’яті Леоніда Каденюка, який розпочинається 28 січня.

Колектив Комунального підприємства «Чернівецький міжнародний аеропорт «Чернівці» імені Леоніда Каденюка» долучається до цієї ініціативи.

З гідністю нести ім’я видатного земляка  – це не тільки велика честь, а ще більша відповідальність. Тим більше приємно зазначити, що  вперше за значний період   2018 рік закінчено без збитків, обслужено рекордну, за часи незалежної України,  кількість пасажирів – більше 73 тисяч, що дозволило аеропорту увійти в першу десятку діючих аеропортів України за цим показником.

В рамках ініціативи, 31 січня будуть проведені загальні збори трудового колективу, на яких буде вшановано пам’ять Леоніда Каденюка, розглянуться подальші кроки щодо інформування широкого загалу, а в першу чергу партнерів та пасажирів аеропорту, про життєвий шлях та здобутки Леоніда Костянтиновича,  підведуться підсумки річної роботи, обговоряться плани на майбутнє та шляхи приведення рівня обслуговування пасажирів і повітряних суден до європейських стандартів.

З повагою

Директор    Борис Морський

Голова Профспілкового Комітету   Іван Городюк

Skip to toolbar