Чернівецький аеропорт підтвердив Сертифікат придатності аеродрому до експлуатації повітряних суден

Published on April 19, 2018

КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» повідомляє про підтвердження Державною авіаційною службою України (ДАС) придатності аеродрому до експлуатації повітряних суден.

Відповідний Сертифікат терміном на 3 роки підписано 30 березня 2018року.

Отриманню даного Сертифікату передувала кропітка і серйозна робота колективу аеропорту протягом трьох попередніх років по підготовці інфраструктури аеропорту в частині проведення капітальних та поточних ремонтів аеродромних покриттів та виробничих приміщень, відновленню периметрової огорожі, придбанню нової та підтриманню в належному стані наявної спецтехніки та обладнання, проведення необхідних обстежень та вишукувань приаеродромної території спеціалізованими організаціями, проведення навчанню персоналу служб, що задіяні в обслуговуванні повітряних суден та пасажирів, приведення у відповідність до нових міжнародних вимог нормативної бази.

Зауважень, які б перешкоджали видачі даного сертифікату, відповідним комплексним аудитом ДАС не виявлено. Зауваження та рекомендації, які були надані в процесі аудиту та при розгляді доказової документації, ретельно опрацьовані, по більшості з них вже  проведені відповідні заходи, по решті заплановано відповідні рішення у затвердженому і погодженому ДАС Плані.

Наразі вже розпочато підготовку до наступної сертифікації, яка через три роки буде проводитись виключно за міжнародними правилами та стандартами, що передбачають докорінну зміну доказової нормативної бази, набагато жорсткіші вимоги як до стану інфраструктури так і до впровадження новітніх технологій аеропортової діяльності.

Висловлюю подяку колективу аеропорту, від імені колективу – власникові аеропорту – міській раді,  департаменту житлово-комунального господарства, депутатам всіх рівнів, профільним фахівцям ДАС, нашим партнерам – в першу чергу авіакомпаніям, всім небайдужим до нашої діяльності і розвитку за роботу, взаємодію, підтримку і розуміння.

Багато зроблено,  ще більше необхідно зробити.

Спільними зусиллями…

Директор КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці»

Борис Морський

Skip to toolbar