Air Bucharest хоче увійти на туристичний ринок Буковини

Published on March 01, 2017

Air Bucharest хоче увійти на туристичний ринок Буковини

28 лютого консул Румунії Елеонора Молдован запросила директора «МА «Чернівці» Б. Морського та представників туристичної сфери Буковини прийняти участь у зустрічі з представниками авіакомпанії «Air Bucharest», яку представляв генеральний директор Хасан Япічі та туристичною агенцією «Кусадасі», генеральним директором якої є Оана Япічі. Вони приїхали з Румунії з наміром обговорити можливість виходу на туристичний ринок західного регіону та Чернівців зокрема.

Представляючи одну з найбільших туристичних компаній Румунії, які одночасно є авіаперевізниками, вони охоплюють значну частку туристичного ринку своєї країни і здійснюють авіаперевезення у різні куточки світу: 31 країна в Європі, 12  країн Азії та середнього сходу та 5 країн Африканського континенту.

Директор аеропорту Борис Морський з консулом Румунії Елеонорою Молдован та ген-директором «Air Bucharest» Хасаном Япічі

«Air Bucharest» обслуговують пасажирів на літаках Боїнг 737-300 та 737-400 і звісно зацікавлені у налагоджені співпраці з «Міжнародним аеропортом «Чернівці». Борис Морський, виступивши перед тур-представниками Буковини та гостями з Румунії розповів, що аеропорт готовий розглянути таку можливість. Зокрема, керівник аеропорту ознайомив присутніх із станом підприємства на сьогодні, та особливостями налагодження подібної роботи. Він зазначив, що маючи позитивний досвід зимової програми Чернівці-Хургада (Єгипет) з авіакомпанією «Bravo Airways» така співпраця цілком реальна.

Однак, зважаючи на модифікацію літаків, якими володіє компанія з Румунії, робота може відбуватися лише з дотриманням певних обмежень по навантаженню літаків. Тож наразі питання стоїть, наскільки рентабельним буде виконання чартерних рейсів даною авіакомпанією. Враховуючи, що вже є попередні домовленості стосовно туристичних рейсів до Анталії, а також певні проблеми пов’язані з виконанням чартерних програм в Україні іноземними авіакомпаніями в треті країни, Борис Володимирович запропонував розглянути можливість чартерного рейсу «Чернівці-Констанца» (Румунія). На думку керівника, в нашому регіоні цей напрям міг би мати попит.

Тож початок дискуту був закладений, продовжити його пропонується на 2-му авіаційному форумі, куди звісно запрошуються потенційні партнери, такі як «Кусадасі» та «Air Bucharest». Зазначимо, що питання про проведення форуму знаходиться на розгляді керівництва міської ради. При її позитивному рішенні, авіаційний форум може відбутися в третій декаді березня.

Генеральний директор «Air Bucharest» Хасан Япічі, в ході неформальної розмови зазначив, що компанія готова розробити більш детальний комерційний план з визначенням найбільш цікавих напрямків для співпраці з аеропортом «Чернівці» та представити його найближчим часом.

На зустрічі також детально обговорювалась співпраця туристичної агенції «Кусадасі» з місцевими туристичними фірмами, тож незалежно від ходу налагодження авіа-співпраці з «Air Bucharest» наш ринок може незабаром поповнитися новим тур-партнером, який може запропонувати буковинцям нові цікаві туристичні пропозиції.

Матеріал підготовлено

прес-службою аеропорту.

Прохання посилатися на сайт при повному чи частковому передруці даного матеріалу.

Skip to toolbar