Cheсk-in

Шановні пасажири! Тривалість реєстрації встановлюється авіаперевізником. Зазвичай реєстрація на міжнародні рейси починається за 2 години  та закінчується за 40 хв до відправлення рейсу за розкладом. На внутрішні рейси реєстрація починається 1,5 год до та закінчується за 30 хв. до вильоту.

Реєстрація на регулярний  рейс 

До ваших послуг в головному залі аеропорту 2 стійки реєстрації.

Якщо Ви прибудете до місця реєстрації після закінчення реєстрації або з’явитесь без необхідних документів для подорожі, то перевізник може не допустити Вас до подорожі та анулювати бронювання, щоб не затримувати рейс.

Для проходження реєстрації необхідно мати при собі квиток, оформлений відповідним чином, та документ, що посвідчує особу пасажира (для громадян України — паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон; проїзний документ дитини; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; паспортний документ іноземця, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання — для іноземця та особи без громадянства, які перебувають в Україні).

Відправляючись до аеропорту, будь-ласка, перевірте наявність у себе квитка та паспорта. А також, проїзний документ дитини, якщо ви подорожуєте з дітьми.

Під час реєстрації пасажиру надається посадковий талон, у якому зазначаються його прізвище та ім’я, назва авіакомпанії, номер рейсу, дата та час відправлення, час закінчення посадки у літак, номер виходу на посадку і номер місця (за наявності) на борту літака.

Інформація авіаперевізника 

Реєстрація на рейс “Windrose”