For passengers with special needs

47951_1446508553

Міжнародний аеропорт «Чернівці» ім. Л.Каденюка» відповідає загальним вимогам законодавства, щодо обслуговування пасажирів з особливими потребами, зокрема:

1.На підприємстві створена оперативна група з працівників аеропорту для оперативного обслуговування пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

2.Аеровокзальний комплекс, туалети, місце реєстрації пасажирів, входи та виходи в зали вильоту та прибуття пасажирів обладнані пандусами.

3.На привокзальній площі аеропорту (стоянка автомобілів) виділена і позначена стоянка для автомобілів осіб з обмеженими фізичними можливостями.

4.В наявності 1 візок для переміщення осіб з інвалідністю по території аеропорту та 1 візок для переміщення осіб з інвалідністю в салоні літака.

5.Автобус для перевезення пасажирів пристосований для перевезення осіб з інвалідністю, які користуються інвалідним візком.

6.Подорож з власним кріслом колісним або іншим допоміжним засобом (перевозяться безкоштовно і не входять в стандартну норму провозу багажу).

 • На борту повітряних суден авіакомпанії немає крісел колісних.
 • Власні крісла колісні пасажирів, незалежно від їх типу, ваги і розмірів, перевозяться виключно в якості зареєстрованого багажу у вантажному відсіку.
  Існують певні обмеження за розміром і вагою, які ви повинні обговорити при бронюванні та/або купівлі квитка.
 • Крісло колісне складне з ручним керуванням приймається до перевезення в якості зареєстрованого багажу без додаткових заходів безпеки.
  Якщо ви використовуєте крісло колісне або інший засіб пересування з живленням від акумулятора вам необхідно попередньо погодити з Авіакомпанією та забронювати їх перевезення, оскільки може виникнути необхідність в додаткових заходах безпеки при їх розміщенні в багажному відсіку  літака.
 • Будь ласка, повідомте нам про ваші потреби не пізніше ніж за 48 годин до вильоту і надайте точну інформацію щодо розміру та ваги обладнання, а також типу акумулятора.

7.Тростини і милиці.

 • Тростини і милиці повинні складатися під сидіння до зльоту і посадки. Палиця або милиці повинні лежати горизонтально на підлозі так, щоб не загороджувати аварійний вихід і не видаватися в прохід.

8.Пасажири з вадами зору або слуху

 • Пасажири з вадами зору або слуху мають право на надання спеціальної допомоги в аеропортах вильоту / прильоту / трансферу / прибуття та можуть супроводжуватися службовими собаками-поводирями.
  Перевезення пасажира з собакою-поводирем має бути погоджене з Авіакомпанією під час бронювання та/або купівлі квитка.
  Собаки-поводирі, перевозяться безкоштовно.

9.Використання кисню на борту

 • Пасажири, яким за медичними показаннями заборонено користуватися кисневими масками, до перевезення не приймаються.
  Пасажири, які за медичними показниками потребують додаткового кисню протягом польоту, до перевезення не приймаються.

10.Пасажири на ношах

 • Пасажири на ношах не приймаються.