Захищені зони польотів

ОБМЕЖЕННЯ ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ

Для забезпечення безпеки польотів  та захисту повітряних суден від небезпечного впливу лазерних випромінювачів, навколо аеродрому встановлені наступні розмежувальні зони:

– Вільна (від лазерного випромінювання) зона польотів (СЗП (LFFZ)).

– Критична зона польотів (КЗП (LCFZ)).

– Вразлива зона польотів (УЗП (LSFZ)).

Вільна (від лазерного випромінювання) зона польотів (СЗП (LFFZ))

СЗП (LFFZ) – повітряний простір в безпосередній близькості від аеродрому до висоти

600 м (2000) фт, включно, над землею, в межах 3700 м (2 морських миль) у всіх напрямках від осьової лінії ЗПС, плюс  її продовження  5600 м (3 морських милi) і протяжність в ширину 750 м (2500 фт) по обидва боки від продовження осьової лінії ЗПС.  У цій зоні польотів інтенсивність лазерного випромінювання обмежена до рівня, при якому можливість будь-якого порушення зору малоймовірна.

У повітряному просторі цієї зони потужність випромінювання не повинна перевищувати   

50 нВт / см 2, якщо не застосовується інший спосіб його послаблення.

Критична зона польотів (КЗП (LCFZ))

КЗП (LCFZ) – повітряний простір в межах 18500 м (10 морських миль) від контрольної точки аеродрому (КТА (АІР)), до висоти 3050 м (10000 фт), включно, над землею. У повітряному просторі цієї зони потужність випромінювання не повинна перевищувати 5 µВт / см2, якщо не застосовується будь-який спосіб його ослаблення.

Вразлива зона польотів (ВЗП (LSFZ))

ВЗП (LSFZ) – повітряний простір за межами СЗП (LFFZ)  і КЗП (LCFZ), в якому потужність випромінювання не повинна перевищувати 100 µВт / см2, якщо не застосовується будь-який спосіб його ослаблення.