Аеропорт відновлює профорієнтаційну роботу з юним поколінням

Published on February 22, 2017

Прес-реліз

До уваги ЗМІ

Вишкіл авіації “Ескадра”

У рамках відновлення профорієнтаційної роботи з юним поколінням та популяризації професії в авіаційній сфері 26  лютого об 11 год. Міжнародний аеропорт Чернівці відкриє двері для українських скаутів. Даний захід є першим за довгий період, однак ми сподіваємося, що він стане фундаментом для налагодження постійної профорієнтаційної роботи з дитячими та юнацькими організаціями, школами та вишами. На нашу думку, така відкритість спонукатиме молоде покоління проявляти інтерес до авіації, та зростить нове покоління спеціалістів, які виведуть дану сферу на нові горизонти в майбутньому.

Захід відбудеться в рамках програми організованої Національною скаутською організацією “ПЛАСТ” та поділятиметься на декілька етапів, заключним з яких стане екскурсія “Міжнародним аеропортом Чернівці”.

Представників засобів масової інформації, що прагнуть висвітлити дану подію і долучитися до екскурсії по КП “МА “Чернівці”, просимо попередньо акредитуватися до 24 лютого за номером: 0(3722)7-68-12 або 0508184031. 

З повагою прес-служба КП “МА “Чернівці”

Програма заходу надана СО “ПЛАСТ”

25-26 лютого у Чернівцях відбудеться авіаційний вишкіл для пластунів “Ескадра”, де діти з усієї України будуть мати змогу зануритись у справжню авіаційну подорож. Організатор вишколу — пластовий курінь “Чота Крилатих”, який займається летунською ділянкою. Метою вишколу є зацікавити малих пластунів авіацією. Першого дня “Ескадра” відвідає Чернівецький музей авіації та космонавтики, де діти зможуть візуально та теоретично заглибитися у повітроплавальну техніку та її можливості. Також в перший день ми познайомимось з професійним пілотом, який проведе презентацію літального апарату. В кінці дня учасників чекає перегляд воєнної драми про авіацію під час першої світової війни. Другого дня спеціальні інструктори з “Чоти Крилатих” проводитимуть інструктажі по історії авіації та будові літальних апаратів ,після чого пластуни матимуть змогу здати пластові летунські вмілості – тобто показати та розказати про все,що вони навчилися на вишколі. Але основною подією останнього дня “Ескадри”буде похід у Міжнародний Чернівецький аеропорт, де учасники на власні очі побачать зблизька пасажирські літаки та дізнаються багато нових для них авіаційних термінів. Такий вишкіл — це чудова можливість ближче познайомитися з українською авіацією, а для когось – навіть пов’язати своє майбутнє.

Skip to toolbar