Аеропорт “Чернівці” висловлює глибоке співчуття родині Леоніда Каденюка. Українського космонавта не стало на 68-му році життя.

Published on January 31, 2018

Колектив КП “МА”Чернівці” висловлює глибоке співчуття родині Леоніда Каденюка. Ми віримо, що його душа знайде вічний спокій. І кожен раз,  підіймаючи очі до зоряного неба – ми знатимемо, що тепер там горить і його зірка.

Леонід Констянтинович раптово помер сьогодні у Києві, на 68-му році життя. За попередньою інформацією це був серцевий напад.

    Леонід Каденюк був першим і поки єдиним космонавтом незалежної України. 19 листопада 1997 року він на кораблі NASA полетів у космос. Він має звання генерал-майор Збройних Сил України. У 2017 році він видав книгу “Місія — Космос”.
    Для всієї України і особливо для нас він був людиною з великої букви! Одним з небагатьох ентузіастів, які підтримали наш аеропорт у самий скрутний час. Він був справжнім патріотом і просто доброю людиною. А головне – бескорисливою. Коли ми звернулися до Леоніда Констянтиновича з проханням стати лицем нашого аеропорту – він ні секунди не вагався. Він був радий допомогти, адже знав, як це нам було потрібно. Ми горді тим наймовірно! Він неодноразово приймав участь у авіаційних форумах і вболівав за нас: Я ,як Президент Аерокосмічного товариства, буду лобіювати наших представників для залучення до розвитку Чернівецького аеропорту якомога більше зацікавлених осіб“. – Такі слова пролунали від нього, як від почесного гостя Авіаційного форуму 2017 р.  Він наголошував на важливості розвитку авіації в краї.
   Ми всі переповнені жалем і скорботою в цей сумний момент. Як щкода, що такі світлі люди, які ще багато могли б зробити для світу, покидають нас так рано і раптово.
Вічна пам`ять!                                                                                                                
З повагою колектив КП “МА”Чернівці”.

 

Skip to toolbar