Форум 2017

Published on April 01, 2017

ПРЕС-РЕЛІЗ

РОЛЬ АЕРОПОРТУ «ЧЕРНІВЦІ» В РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ТА ТУРИЗМУ В РЕГІОНІ, ОБГОВОРИТЬСЯ 7 КВІТНЯ НА ІІ-МУ МІЖНАРОДНОМУ АВІАЦІЙНО-ТУРИСТИЧОМУ ФОРУМІ

КП «МА «Чернівці» повідомляє що на початку квітня в Чернівцях відбудуться два важливих заходи для суспільного життя нашого краю, метою проведення яких є закріпити відродження тих славних авіаційних традицій, які ще на початку 19 століття значною мірою вплинули на розвиток Буковини.

6  квітня 2017 року о 10-00 годині в приміщенні конференц-зали міжнародного аеропорту “Чернівці”, за адресою: 58009, м. Чернівці, вул. Чкалова 30 – відбудеться засідання Правління Асоціації «Аеропорти України» ЦА.

Згідно порядку денного засідання планується розглянути наступні питання:

  1. Реалізація “Програми розвитку аеропортів України до 2023 року”, затвердженої Постановою КМУ №126 від 24.02.2016р.
  2. Виконання необхідних заходів та умов для організації авіаперевезень з регіональних аеропортів (наявність спецтехніки, систем, підготовленого персоналу). Обладнання терміналів системами та спецтехнікою для використанням сучасних технологій при обслуговуванні пасажирів.
  3. Відповідність нормативно – регуляторних актів аеропортової діяльності європейським стандартам.

Маємо надію, що  для КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці», як і для власника  – громади Чернівців,  висновки щодо фактичного стану аеропортової інфраструктури та першочергових заходів щодо її покращення, зроблених фахівцями з серйозним практичним досвідом   авіаційної діяльності, стане «дорожньою картою» подальшого розвитку.

Організатором  заходу виступили Асоціація “Аеропорти України”, членом Правління якої є КП «МА «Чернівці», та Міська рада м. Чернівці.

7 квітня 2017року Чернівецька міська рада спільно з Асоціацією “Аеропорти України”, членом Правління якої є КП «МА «Чернівці», організовують проведення 2-го міжнародного авіаційно-туристичного форуму.

Цього року на форумі будуть підняті і обговорені важливі питання, які стосуються як авіаційної так і туристичної сфери, які на сьогоднішній день тісно переплітаються і від співпраці яких залежить розвиток нашого міста. Загальною темою на форумі буде: “Перспективи розвитку пасажирських та вантажних авіаперевезень в регіональних аеропортах України”.

До участі в роботі форуму запрошуються усі, кого дана подія не залишить байдужими, кому цікаві перспективи розвитку, в першу чергу, Чернівецького аеропорту в плані  ведення бізнесу, що пов’язаний з авіаперевезеннями.   

  Запрошуємо депутатів Чернівецької міської та обласної рад,  які отримають змогу вникнути у всі аспекти авіаційної діяльності та впевнитись у необхідності приведення інфраструктури аеропорту до сучасних міжнародних вимог не тільки через постійне спілкування з керівництвом аеропорту а через безпосереднє спілкування з провідними фахівцями та експертами авіаційної галузі.

Запрошуємо тих,  для кого авіація не просто напрям діяльності, а поклик душі.

Впевнені, що даний захід  та теми Круглих столів будуть цікаві ЗМІ для висвітлення в повному обсязі.

Передбачається, що під час роботи форуму, всі матимуть змогу оцінити прогрес, що відбувся за останній час в роботі аеропорту, а також почути багато цікавої інформації, стосовно існуючих рейсів та тих, які плануються в перспективі.

Для довідки: І-й Міжнародний авіаційний форум «Роль аеропорту «Чернівці» в розвитку економіки та туризму в регіоні» відбувся 25 січня 2016 року: дивись далі форум 2016

Проведення та результати роботи 1-го Форуму привернули увагу до аеропорту, кардинально змінити бачення перспектив його розвитку як у власника, у Державіаслужби та Мінінфраструктури, так і авіакомпаній, що дало змогу аеропорту знову «стати на крило», відновити регулярні перевезення та виконання чартерних туристичних авіаперевезень.

Даний захід планується зробити регулярним і проводити на початку року.

З повагою             

директор КП «МА «Чернівці»

Борис Морський.

Детальний план роботи форуму дивіться в галереї.

Skip to toolbar